ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Тупис Андрій Богданович


Про внесення змін до регламенту Миколаївської міської ради 8-го скликання

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIV

Скликання:

VIII

Тип:

За поправку / пропозицію

Номер:

1

Проголосовано:

20.04.2023 10:30:43

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    16
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ДРУК ПОПРАВКИ / ПРОПОЗИЦІЇ

Голосування за поправку / пропозицію № 1 до проєкту рішення: №1-20.04.2023 від 19.04.2023
"Про внесення змін до регламенту Миколаївської міської ради 8-го скликання"

Текст:

 Р І Ш Е Н Н Я



Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області



(44-ої позачергової сесії)



восьмого скликання






20.04 2023                                                    Миколаїв                                                      № ____    

 

 

Про внесення змін до регламенту Миколаївської

міської ради 8-го скликання

 

Відповідно до п.1 ч.1.ст.26, та ч.13 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення функціонування  електронної системи електронного голосування,  міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни  до регламенту Миколаївської  міської ради Стрийського району Львівської області 8-го скликання, затвердженого рішенням ради від 20.11.2020 №3 (згідно додатку 1).

2. Впровадити Систему електронного голосування «Голос»  - комплекс спеціального обладнання і програмного забезпечення, що дозволяє автоматизувати процес проведення сесій Миколаївської Міської ради, за наступними етапами:

    2.1. Провести 20 квітня 2023 року пленарне засідання 44-ї позачергової сесії восьмого скликання Миколаївської Міської ради згідно Регламенту ради (нова редакція).

    2.2. Проводити наступні засідання сесії восьмого скликання Миколаївської Міської ради із застосуванням системи електронного голосування «Голос».

3.. Контроль за виконанням рішення та дотриманням регламенту покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, попередження корупційних проявів (Н.Верещинську) та секретаря ради (І.Андрійчика).


 

 

Міський голова                                                          Андрій ЩЕБЕЛЬ





Зміни  до регламенту Миколаївської  міської ради 8-го скликання:

 

1.Статтю 28 доповнити пунктом 7:

«7. У разі потреби, в тому числі у випадку неможливості здійснити голосування програмно-технічним комплексом системи електронного голосування, голосування через відкрите поіменне голосування та під час здійснення таємного голосування, створюється лічильна комісія для підрахунку голосів депутатів».

 

2.У статті 30 пункт 2 викласти в редакції:

«2. Дані повноваження можуть бути покладені радою на секретаря міської радита працівників апарату міської ради, відповідальних за організаційно-кадрову роботу, діловодство.

 

3.Статтю 30 доповнити пунктом 3:

"3. Для автоматизації процесу проведення пленарних засідань сесій ради може застосовуватись програмно-технічний комплекс системи електронного голосування.».

 

4.У статті 43 пункт 2 доповнити та викласти в редакції:

«2. Участь депутатів визначається за їх підписами при реєстрації, яка проводиться перед початком ранкового та вечірнього засідання. Участь депутатів у пленарному засіданні визначається за їх підписами при реєстрації, а за можливості - програмно-технічним комплексом системи електронного голосування, яка проводиться перед початком засідання.  Дані щодо реєстрації оголошуються головуючим на початку засідання.».

 

5.У статті 43 пункт 4 доповнити та викласти в редакції:

«4. У разі потреби за процедурним рішенням Ради або на вимогу однієї з фракцій може проводитися перереєстрація депутатів у ході проведення пленарного засідання сесії Ради  за допомогою системи електронного голосування або іншим способом, визначеним окремим процедурним рішенням ради.».

 

6.Статтю 46 доповнити пунктом 4:

«4. Перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація депутатів особисто з підтвердженням своєї присутності власноручним підписом, а за наявності - за допомогою електронної системи електронного голосування. Депутат зобов’язаний брати особисту участь в пленарному засіданні ради. У випадку неможливості прибути на пленарне засідання депутат зобов’язаний поінформувати секретаря ради та вказати відповідні причини.».



7.У статті 52 пункт 1 доповнити та викласти в редакції:

«1. Заява про надання слова на пленарному засіданні з будь-якого питання порядку денного подається в письмовій формі головуючому після оголошення початку розгляду питання. У заяві вказується назва депутатської групи чи постійної комісії, від якої уповноважений виступити депутат або те, що він виступає від себе особисто. Запис на виступ і для запитань проводиться за допомогою системи електронного голосування або шляхом підняття рук (у випадку неможливості проводити голосування за допомогою системи електронного голосування). Депутату, який не записався на виступ (за певних причин) слово для виступу може бути надано шляхом підняття рук, після того, як виступили попередні, хто записався.».

 

8.Статтю 68 доповнити пунктом 7:

«7. Депутат голосує особисто шляхом поіменного голосування, а в випадку технічної можливості виключно персональним електронним  засобом за допомогою системи електронного голосування. Забороняється передавати електронний  засіб для голосування іншим депутатам і відповідно голосувати декількома засобами.  Депутат має право на одержання лише одного бюлетеня для таємного голосування і зобов’язаний не передавати його іншим особам.».

 

9.У статті 72 пункти 2, 3, 4, доповнити та викласти в редакції:

«2. Відкрите голосування здійснюється:

- шляхом відкритого поіменного голосування (в ході голосування член лічильної комісії оголошує в алфавітному порядку прізвища депутатів. Депутат прізвище, якого оголошено заявляє про свою позицію “за”, “проти”, “утримався”) у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою системи електронного голосування або прийняття відповідного процедурного рішення радою про незастосування при голосуванні цієї системи;

- за допомогою програмно-технічного комплексу системи електронного голосування з фіксацією результатів поіменного голосування, у тому числі з можливим роздрукуванням результатів голосування кожного депутата.

3. Поіменне голосування проводиться (у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою системи електронного голосування) шляхом зачитування головою лічильної комісії списку депутатів; кожен депутат при зачитуванні його прізвища оголошує своє рішення з варіантів, що ставляться на голосування.  У разі  не зарахування результату голосування  депутата за технічних причин за допомогою системи електронного голосування, депутатом пишеться заява про врахування поіменного голосування по питанню порядку денного.

4. Члени лічильної комісії  (у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою  системи  електронного  голосування)  проводять   підрахунок   голосів, голова лічильної комісії повідомляє результат голосування за кожен варіант, який заноситься до протоколу.

5.Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Всі результати поіменних голосувань розміщуються  на офіційному веб-сайті ради  та зберігаються протягом необмеженого строку. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.».